.

.

New
Opti-core Optikai Patch Kábel, Aqua

Opti-core Optikai Patch Kábel, Aqua

HUF 13284.00

Összeg
A boltban.

Megjegyzés : a felhasználásra Szánt rögzített létesítmények, amelyek kívül esnek a Ro HS.Csatlakozó 1 Típus : SC Duplex, valamint a Csatlakozó 2 Típus : SC Duplex.Tűzveszélyességi Besorolás : Kelő.Szabványok Találkoztam : TIA/EIA-568-B 3 Teljesítmény-Követelményeknek 100% - os gyári ellenőrzött endface geometria megfelelően Telcordia GR-326-CORE, 3. kiadás. Alkalmazása : Szükség a pontos jellemzése link veszteség rost alapú állandó kapcsolatot használják, mint fogyóeszközök, az üzembe helyezés, illetve minősítése hivatkozások (a kezdeti telepítés után).Duplex SC SC 50/125µm multimódusú referencia kábel, szerelvény készlet, tartalmazza a 2 duplex std minőségű SC a ref minőségű SC referencia-kábel (2m) 1 duplex std minőségű SC a ref minőségű SC gazda kábel (2m) 2 SC duplex adapterek (cirkónium-oxid kerámia osztott ujjú) 2 mandrelekkel (50/125µm).

A termékről

Új

Hasonló javaslatok