.

.

New
Opti-Core Optikai Patch Kábel SC Duplex, Std IL

Opti-Core Optikai Patch Kábel SC Duplex, Std IL

HUF 12912.75

Összeg
A boltban.

Rost Típusa : OM1. Száma Szálak : 2. Csatlakozó 1 Típus : LC Duplex.Csatlakozó 2 Típus : SC Duplex.Tűzveszélyességi Besorolás : LSZH.OM1 2 szál, 16 mm-es kabát, patchcord, Alacsony Füst Nulla Halogén (LSZH) névleges, LC duplex SC duplex, Std II.

A termékről

Új

Hasonló javaslatok