.

.

New
Jeirdus 10Meters 33FT FC ST 10G OM3 Beltéri Páncélozott Duplex 50/125 Száloptikai Kábel Ugró Optikai Patch Kábel Multimódusú 10M FC-ST

Jeirdus 10Meters 33FT FC ST 10G OM3 Beltéri Páncélozott Duplex 50/125 Száloptikai Kábel Ugró Optikai Patch Kábel Multimódusú 10M FC-ST

HUF 2698.65

Összeg
A boltban.

FC/PC-ST/DB,10 Méter,Duplex,Multimódusú,OM3,50/125,. 10 Méter (33 láb), 10 Gbs,Páncélos, LSZH, Zip-Kábel, Megerősített, Duplex (2 Optikai Szál), 1.25 mm kerámia foglalat, FC/PC-ST/PC, Optikai Patch Kábel/Jumper Kábel.Nagy rugalmasság, valamint duribility egy rugalmas rozsdamentes acél cső belsejében a külső kabát, mint a páncél megvéd a rost üveg belsejében.Megtartja a funkciók szabványos patch kábel, de sokkal erősebb.Nem sérült meg akkor is, ha lépett, amelyet egy felnőtt.Alacsony beiktatási, Alacsony Vissza Tükrözi,Magas Hozam Veszteség, Minden termékünk 100% új optikai kábel a fuvarozó osztályú minőségű ,100% - os teszt szállítás előtt.

A termékről

Új

Hasonló javaslatok