.

.

New
Lynn Elektronika LCLCDUPSM-30M LC-LC 9/125 Duplex Egyetlen Mód, Optikai Patch Kábel, 30-Méter, Sárga

Lynn Elektronika LCLCDUPSM-30M LC-LC 9/125 Duplex Egyetlen Mód, Optikai Patch Kábel, 30-Méter, Sárga

HUF 3460.05

Összeg
A boltban.

Egyetlen mód 9/125. Készült a legmagasabb minőségű összetevőket.Minden kábelt külön-külön vizsgálni, majd elmentek.Kerámia Foglalat Érintkezőit.Lynn Elektronika LCLCDUPSM-30 M 9/125 Sárga Duplex Egyetlen Mód, Optikai Patch Kábel, LC-LC, 30 Méter hosszú, Sárga.

A termékről

Új

Hasonló javaslatok