.

.

New
SC/APC SC/APC Optikai Patch Kábel Egyetlen Mód Simplex - 3m (9.84 ft) - 9/125um OS1 / 3.0 mm LSZH (1 Csomag) - Fios Kábel Csere - Beyondtech PureOptics Kábel Sorozat

SC/APC SC/APC Optikai Patch Kábel Egyetlen Mód Simplex - 3m (9.84 ft) - 9/125um OS1 / 3.0 mm LSZH (1 Csomag) - Fios Kábel Csere - Beyondtech

HUF 1888.65

Összeg
A boltban.

Beyondtech magas minőségű, Érzéketlen SC-SC Optikai Osztály : G. 657.A2 Patch Kábel Egyetlen mód, 9/125 OS2 rost kifejezetten a gyors Ethernet, Üvegszálas, Gigabit Ethernet adatátviteli Sebesség data center, intézményi, oktatási, LAN, SAN, kereskedelmi, 10 GBASE-L (1310 nm), a 10 GBASE-E (1550 nm), 1000 BASE-LX (1300 nm), valamint Aszinkron Átviteli Mód (ATM) alkalmazások.Támogatja a video, adat -, illetve beszédcélú szolgáltatások.Ez Beyondtech Rost OS1 9/125 SC/SC Optikai Patch Kábel megfelel TIA/EIA 492 AAAA, valamint IEC60793-2-10 A1b szabványoknak megfelel a Ro HS előírásoknak.Kábel is tudom, mint : Száloptikai Kábel Internet.Ez SM rost van egy sárga színű kabát a 3.0 mm átmérőjű.OS2 kábelt egy 0.36 d B/km, amelyeket az 1550 nm - 0.22 d B/km-nél 1310 nm.Ez a SC SC Egyetlen mód Simplex OS2 optikai patch kábelek működnek -40 ° c-t, hogy +75ºC egy minimális hajlítási sugár telepítés 5.0 cm, minimális hosszú távú hajlítási sugara 3 cm.Csökkentett kanyarban veszteség érzékenység, szemben a standard távközlési optikai patch kábelek : Optimális Rugalmas Berendezések beltéri kábel set-ups lehet már használni a falak, mennyezetek, vezetékeket (FTTH), valamint egyéb, rázós felületeket, anélkül, hogy aggódnia kellene rost hajlik.

A termékről

Új

Hasonló javaslatok